O nas.

Historia firmy zaczęła się w roku 1995, kiedy to kilku zafascynowanych rozwojem informatyki młodych przedsiębiorców postanowiło z posiadanej wiedzy, uzyskanej po odbyciu wielu specjalistycznych szkoleń oraz popartej doświadczeniem zdobytym przy pracy z bankowymi systemami informatycznymi, zrobić praktyczny użytek i w ten sposób zaspokajać rosnący popyt na tego typu usługi, ze strony dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw. Tak we wrześniu 1995 roku powstało MBM2.

Sidziba firmy od 2010 roku

Siedziba główna firmy w Gryfinie

Od tego czasu rozwijamy się i z powodzeniem funkcjonujemy na wymagającym rynku jako projektant i integrator systemów informatycznych oraz dostawca i serwis, sprzętu komputerowego, urządzeń fiskalnych i materiałów eksploatacyjnych.

Misja i cele

Od początku istnienia misją naszej firmy jest wdrażanie nowoczesnych technologii informatycznych w przedsiębiorstwach i instytucjach i związana z tym kompleksowa obsługa. Opieramy naszą działalność na długofalowych relacjach partnerskich.  Zawsze stawiamy na jakość, czego nauczyło nas wieloletnie doświadczenie w branży oraz współpraca z dostawcami. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę i kompetencje naszych pracowników. W efekcie przekłada się to na satysfakcję naszą i korzystających z naszych usług klientów.